Hakkımızda

Biz Kimiz

Çalışmalarımız, 1994 yılında hobi mahiyetinde başladı. Müşteri kitlemizin oluşması ve taleplerin artması üzerine 2005 yılından beri profesyonel bir ekiple büyüyerek devam diyoruz.

Biz sadece "Kostümcü" değiliz. Belli başlı kavramlarla kendimizi ifade etmektense, üzerinde "Minekids" yazan her yaratımızda mutlu yüzlerin ta kendisiyiz..Kalite, estetik ve güven Minekids'li olmak için yeterli kavramlar diyor dostlarımız.

Kendini Minekids'li hissettirecek kadar da butik çalışmalara imza atan atölyemiz, amatör ruhunu hiç kaybetmeden, profesyonel hayatına devam ediyor.

Minekids der ki;

"Herkesi biz giydiremeyiz.Fakat Minekids'li olmak isteyen herkesi de gülen yüzümüz ve tecrübemizle Minekids'e bekleriz."

Minekids, yıllardır çocuk giyiminde farklılık yaratan marka olarak hayatına devam etmektedir. Okul gösteri kıyafetleri,çocuk kostümleri ve bale kıyafetleri başta olmak üzere yaratıcılık gerektiren pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

Ne İş Yaparız

Eğer bu yazıyı okuyorsanız, ne yaptığımızı biliyorsunuz. Fakat sayfayı düzenleyen arkadaşımız ille de sorunca.... Masal tadında tanımlayalım istedik kendimizi.. Hayal ederiz, çizeriz. Renklere gömülürüz. Pembe "pembe" dir. Ama biz ille de o tatlı muhteşem olanını ararız.(Buluruz da!)  Malzeme avı..En heyecanlı kısmıdır bu yolculuğun.

Bale, dans, sahne, tüm bunlar birer büyü ise; biz sihir yaparız. Hayâlleri gerçekleştiririz. Arzu ve istekler, Tasarımın sihirli kürede görünümleridir. Gerçekleştirirken kehanetlerde bulunuruz.Buna kısaca tecrübe denir.

Paylaştığımız tecrübeler; tüllere, kumaşlara, çiçeklere dokununca, artık her şey sihir değil gerçektir. Gülen mutlu çocukların yüzleri işimizin aynasıdır. Masallar Minekids'le gerçeğe dönüşür...