Sık Sorulan Sorular

Q?

Kostümlerinize aksesuar dahil mi?

A.

Kostümler masal kahramanları, kraliçe,  korsan vb. olunca elbet  bu kostümlerin tamamlayıcısı aksesuarlar gerekebilir. Bu aksesuarları mağazamızdan perakende olarak satın alabilirsiniz. Aksesuar kavramının sonu yok. Arzu ederseniz, Minekids'in özel tasarımları ile de kostümlerinizi tamamlama imkanını size sunuyoruz.

Q?

Nasıl irtibat kuracağız?

A.

Minekids iletişim sayfamızda sizi sağlıklı olarak bize ulaştıracak iletişim formu ve entegre edilmiş harita mevcut. Bu sistem ile birlikte nerede olduğumuzu hiç bilmeseniz bile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Google Haritalar üzerinde yerimizi bulabilir, navigasyonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mail ve fax üzerinden metne dökülmüş bağlantılar ve irtibatlara daha hızlı dönüyoruz. Söz"Söz''dür. Fakat yazılı olan daha sağlamdır. (Konuşmuştuk,demiştik ya gibi söylemler Minekids'lilerin kendi içinde oluşturdukları yakınlık ifadeleridir.

Bu arada; "siz halâ Minekidslileştiremediklerimizden misiniz? diyenlere de indirim yapıyoruz.

Q?

İndirim ve kampanyalarınız var mı?

A.

Evet dönem dönem indirimli günler ve Kampanyalarımız mevcut.
Özellikle Sezon Sonu indirimlerimizi, Minekids.com dan  ve instagram hesabimizdan takip etmenizi öneririz.
Bale çalışma mayoları için indirimli çalışma mayoları standımızda uygun fiyata mutlaka bir çalışma mayosu satın alabilir,baleye yeni başlayan miniklerin arzu ve heveslerini de farklı modellerle destekleyebilirsiniz.

Q?

Pisi Pisi ve bale Patiği arasındaki fark nedir?

A.

Pisi pisi, winlex-suni deriden imal edilmiş, kısa ömürlü, gösterilerde bütünlük, tamamlayıcılık sağlaması açısından rağbet gören, ayak aksesuarıdır. Bale patiği ise orjinal deriden üretilip, tabanında kaymayı önleyen deri mamülü taban kullanılır. Taban "tektaban" ve çift taban olarak ikiye ayrılır. Tek taban; patiğin tüm altını kaplarken, çift taban; topukta ve ayak ayasının altında olmak üzere iki parçadan oluşur. Eğitmenin seçimine göre satın alınır.Uzun ömürlü olan deri patik, Kavas-bez patiğe göre daha kolay temizlenir.

Q?

Bale patiği ve Point arasındaki fark nedir?

A.

Bale patiği, bale öğrencisinin çalışmaları boyunca kullandığı, yumuşak ve esnek, deriden mamül edilmiş patiktir. Point ise belli bir gelişim ve altyapı oluşturmadıkça konservatuarda bile öğrenciye giydirilmez. Çünkü yapısı gereği reçineli,vb. farklı işlemlerden geçmiş, sertleştirilmiştir. Tabanı da oldukça serttir. Altyapısı olmayan yada gelişimini tamamlamamış, eğitiminin başında olan bir öğrencinin, sırf balerin olmak hevesiyle giyeceği point, geri dönüşü olmayan problemler, ortopedik sorunlar yaşanmasına sebep olabilir.

Q?

Nasıl gidiyor ne zaman teslim alırız? :)

A.

(Yeni Minekids'li müşterilerimizin, kostümlerine biran önce kavuşma heyecan ve hezeyanıyla sıkça sordukları sorudur.) Sizinle çalışıyor olmamız, belli bir planın parçası olduğunuza işarettir. Bu da demek oluyor ki, kostümleriniz takımlanmış, hazırlanıp poşete girmiş, ve size tam söz verilen günde elinizde.-Panik yok 😉

Q?

Bu yaz düğünümüz var, yardımcı olabilir misiniz? :)

A.

Bu konuda yardımcı olamıyoruz. Bale, dans ve jimnastik üzerine çalışan firmamız, gelinlik ve abiye çalışmıyor. Tül ve gelinlik birbirine çok yakın kavramlar olsalar dahi, hamur ile yapılan, pide ve pastanın yakınlığı kadar yakınlar birbirlerine..(Kıymalı Pasta, Frambuazlı Pide gibi bir çelişki) Minekids, profesyonelliği gereği, herkesin kendi işini yapmasının en doğru düstur olduğunu düşünür.

Q?

Kostümlerinize ayak aksesuarları dahil mi?

A.

Kostümler elbette bir ayak aksesuarı ile tamamlanırsa çok daha hoş olur. Fakat ayak aksesuarı, kendi başına farklı bir kalem ürün olduğu için, firma bünyemizde temin etmiyoruz. Arzu edilirse uygun olabilecek pisi pisi ile tamamlamak size kalmış.